Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Predstavenie spoločnosti

Firma Slovcapital s.r.o. vznikla 5.apríľa 2013. Na trhu špecializovaných poradenských služieb sme novým subjektom, avšak disponujúcim bohatými odbornými znalosťami našich zamestnancov a spolupracujúcich subjektov, s jedinečným know-how, ktoré aktívne využíva strategický prístup a moderné postupy v riadení a správe firemných aktivít. Zameriavame sa na poskytovanie služieb uspôsobených konkrétnym potrebám pre klientov primárne z radov malých a stredných podnikov, mikropodnikov, fyzických osôb/živnostníkov, ale taktiež z oblasti štátnej správy a samosprávy v oblastiach:

 

Osobnostné poradenstvo a diagnostika zamestnancov klienta alebo jednotlivých fyzických osôb pomocou využitia CA METHOD (Colour Association method - metóda farebných asociácií) 

Odborné vzdelávanie

Poradenstvo v oblasti strategického, procesného a projektového riadenia spoločnosti

Využívanie fondov EÚ a grantových schém

 

Cieľom nami poskytovaných služieb je najmä zefektívniť a ďalej rozvíjať podnikanie našich klientov, pomáhať pri napĺňaní rozvojových zámerov verejného sektora, rozvíjať odborný aj osobnostný potenciál zamestnancov našich klientov, ale aj ostatných, individuálnych klientov.

 

Pre nás, ale aj pre všetky naše spolupracujúce subjekty je najdôležitejší vysoký odborný a morálny kredit, profesionálny prístup a proklientské zameranie. Spokojnosť našich klientov s poskytnutými službami predstavuje pre nás hlavný kvalitatívny ukazovateľ.

 

 

                                                                                                                                     Ing. Alžbeta Kučerová

konateľka SlovCapital s.r.o.