Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Strategické, procesné a projektové riadenie

Úvod Naše službyStrategické, procesné a projektové riadenie

 

STRATEGICKÉ RIADENIE

Predstavuje hlavný oporný bod a tzv. kostru fungovania každej organizácie bez ohľadu na oblasť v ktorej organizácia pôsobí. Správne naformulovaná stratégia riadenia spoločnosti, zohľadňujúca predikcie vývoja podnikateľského prostredia, Vám umožní úspešne naštartovať a ďalej správne viesť Vaše podnikanie cez nespočetné množstvo nástrah práve vďaka pevne vybudovaným strategickým základom. V rámci našej aplikačnej praxe preferujeme top-bottom prístup pri formulovaní jednotlivých prvkov riadenia spoločnosti, teda od najvyššej úrovne po najnižšie stupne. Náš skúsený tím Vám pomôže správne nastaviť systém strategického riadenia na začiatku podnikania, prípadne ho v priebheu podnikania revidovať pre Vaše ďalšie úspešné pôsobenie na trhu.

 

PROCESNÉ RIADENIE

Predstavuje nižšiu úroveň riadenia spoločnosti, upravujúcu organizačno-riadiace vzťahy. Komplexný procesný audit a následné správne nastavenie procesov Vám umožní podnikať hospodárnejšie, efektívnejšie, účinnejšie a účelnejšie, čo prinesie nárast tržieb, konkurenčnú výhodu, zlepšenie dodávateľsko-odberateľských vzťahov a vzťahov s klientami. V rámci revízie a nastavovania prístupov preferujeme celosvetovo overené prístupy a techniky ako napr. SIX SIGMA. V našom tíme máme certifikovaných procesných audítorov a profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v procesnom riadení z rôznych oblastí podnikania, ale aj štátnej správy a samosprávy.

PROJEKTOVÉ RIADENIE

Je vhodné implementovať a používať najmä pri realizácií zmien, ktoré predstavujú výnimku z bežného fungovania Vašej organizácie ako napríklad závádzanie nového produktu do prevádzky, vybudovanie novej/rekonštrukcia pôvodnej infraštruktúry, penetrácia na nové trhy a mnohé ďalšie aktivity. V mnohých úspešných organizáciách je používanie projektového riadenia nevyhnutnou súčasťou pre dosiahnutie želaných úžitkov z realizovaných zmien. Pri riadení projektov používame svetovo rešpektovaný, najúspešnejší a najpoužívanejší model PRINCE 2. Predmetný model je použiteľný pre akúkoľvek oblasť Vášho podnikania a pre akýkoľvek typ akcie /zmeny vyžadujúcej si postupy projektového riadenia. Sme Vám plne k dispozícií pre odborné konzultácie v danej oblasti.